P.P.H.U. MEXPOL Sp. z o.o. ul. Głogowska 23 45-315 Opole

Z-ca Dyrektora ds. Handlowych : Remigiusz Pawluk

"P.P.H.U. MEXPOL poleca przyszłym inwestorom firmę Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy jako producenta opakowań drewnianych. (…) Wszystkie etapy prac zostały wykonane solidnie, profesjonalnie, terminowo, a Firma jest gwarantem dobrego wykonawstwa robót”.

P. I-B. BUDECON S.A. ul. Braci Mieroszewskich 126B 41-219 Sosnowiec

Wiceprezes Edyta Pucharska

"Prace realizowane przez Tartak Witkowscy zostały wykonane profesjonalnie, solidnie i terminowo, z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych”.

F.Z. Korner Sp. z o.o. Strzałów ul. Kochanowskiego 2C 97-500 Radomsko

Członek Zarządu Dyrektor ds. Logistyki i Usług Jacek Janocha

"Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy (…). Jako dostawcy polecamy kontrahenta jako rzetelnego oraz terminowego partnera. Bardzo cenimy zaangażowanie pracowników, stwierdzamy fachowość, elastyczność i profesjonalne podejście w negocjacjach i rozmowach handlowych”.

W.P.P.H. W & W Marcelów 14 98-161 Marcelów

Ilona Penda

"Pragnę wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Firmą Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy i polecić ją jako rzetelnego partnera handlowego (…), który zawsze terminowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych. Jest to firma godna zaufania, o czym przekonaliśmy się w trakcie naszej wieloletniej współpracy”.

Zakład Budowlany Konbet Andrzej Pietrzak ul. Targowa 15 95-200 Pabianice

Właściciel Andrzej Pietrzak

"Zaświadczamy, iż firma Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy wykonała wraz z montażem konstrukcję nośną dachu w systemie płytki kolczastej na budynku usługowym przy ul. Żeromskiego w Pabianicach o powierzchni dachu 800 m. Prace zostały wykonane terminowo i na wysokim poziomie jakościowym. Współpraca z Tartakiem Witkowscy w trakcie realizacji robót potwierdza jej profesjonalizm, solidność i rzetelność oraz daje gwarancję dobrego wykonania robót”.

KAR-BUD Sp. z o.o. Spółka komandytowa ul. Traugutta 75 „Z” 42-215 Częstochowa

Prezes Zarządu Karol Pilchowiec

"KAR BUD oświadcza, że firma Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy wykonała dla nas konstrukcje nośne dachów w systemie płytki kolczastej na budynkach handlowych przy ul. Mostowej i Mościckiego w Częstochowie o łącznej powierzchni 2270 m. Prace zostały wykonane terminowo, solidnie, na wysokim poziomie jakościowym, zgodnie z dokumentacją techniczną, a współpraca z kadra inżynieryjno-techniczną potwierdziła jej profesjonalizm i fachowość”.

Chemar S.C. Jan Heliński i Spółka Brużyczka Mała 49 95-070 Aleksandrów Łódzki

Współwłaściciel firmy: dr inż. Krzysztof Kaźmierski

"(…) pragnę wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy i polecić ją jako solidnego partnera handlowego”.

SKLEJKA-EKO S.A. ul. Reymonta 35 63-400 Ostrów Wielkopolski

Członek Zarządu Dyrektor Handlowy Roman Rostalski

"Z firmą Państwa Janiny i Wacława Witkowskich współpracujemy od ponad 10 lat. W tym okresie przedsiębiorstwo to dało się poznać jako doskonały, wręcz wzorcowy partner w interesach. Firma Państwa Witkowskich działa w oparciu o zasady etyki, jest rzetelna i wiarygodna, a ludzie w niej pracujący potrafią podejść do każdego klienta w sposób indywidualny, elastyczny i profesjonalny. Polecamy tę firmę jako solidnego partnera w biznesie”.

WIELTON S.A. ul. Baranowskiego 10A 98-300 Wieluń

Kierownik Działu Logistyki Paweł Wolny

"Zaświadczamy, że firma (Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy) wykonuje wysokiej jakości, solidne i trwałe podłogi i najazdy do naczep samochodowych. Współpraca z firmą Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy to czysta przyjemność – terminowość, solidność i profesjonalizm to to, co ją wyróżnia”.

Signal Sp. z o.o. ul. Mariensztat 8 00-302 Warszawa

Prezes Zarządu mgr inż. Tomasz Zębalski

"Signal oświadcza, że firma Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy stale i od wielu lat realizuje dla nas zlecenia wykonania palet drewnianych wg przesłanych rysunków. Prace są wykonywane na wysokim poziomie jakościowym z użyciem najlepszych wymaganych materiałów. Współpraca z firmą Tartak Witkowscy w trakcie realizacji zleceń potwierdza jej profesjonalizm, solidność i rzetelność”.

Nadleśnictwo Wieluń ul. Żeromskiego 5 98-300 Wieluń

Nadleśniczy Nadleśnictwa Wieluń mgr inż. Andrzej Pychyński

"Nadleśnictwo Wieluń zaświadcza, że z firmą Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy łączy go wieloletnia współpraca. Surowiec, który tartak nabywa jest odbierany zgodnie z umowami i harmonogramem. Jest to solidny odbiorca, a także godny zaufania partner, który rzetelnie i terminowo realizuje wszystkie swoje zobowiązania”.

Z.P.P. GWO-MAL ul. Wojska Polskiego 45 98-300 Wieluń

Właściciel Aneta Gworys-Sygulska

"Z.P.P. GWO-MAL informuje, że firma Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy wykonuje na nasze zlecenie palety drewniane wraz z obróbką fitosanitarną (…). Stwierdzamy, że usługi świadczone przez Tartak Witkowscy wyróżniają się bardzo dobrą jakością pracy, rzetelnością oraz terminowością. Każdemu Przedsiębiorcy życzę takiej współpracy”.

PROTEA Sp. z o.o. Oddział w Kluczborku Ligota Górna ul. Gorzowska 18 46-200 Kluczbork

Kierownik Zaopatrzenia i Logistyki Krzysztof Stasiak

"Zaświadczamy, że firma Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy wykonuje skrzynie oraz inne opakowania drewniane projektowane specjalnie na podstawie dokumentacji technicznej urządzenia do zabezpieczenia go w czasie transportu drogowego, lotniczego oraz morskiego. Tartak Witkowscy zapewnia realizację zleceń zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi oraz wymaganiami ISPM No. 15 dot. użycia materiałów z drewna do produkcji opakowań poddanych procesom fumigacyjnym (…). Zlecenia realizowane są terminowo, solidnie, na wysokim poziomie jakościowym, zgodnie z dokumentacją techniczną, a współpraca podczas realizacji zleceń potwierdza profesjonalizm i fachowość firmy”.