Miło jest nam poinformować Państwa, iż w dn. 25 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie Tartak i Zakład Stolarski Sp.j. Janina i Wacław Witkowscy otrzymał statuetkę „Mecum Tutissimus Ibis" w prestiżowym konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy „Pracodawca- organizator pracy bezpiecznej".

Nasza firma dołączyła do „grona przedsiębiorców, którzy z sukcesem prowadząc swoje przedsiębiorstwa, wykazują najwyższą dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa pracy, (...)podejmują ponadstandardowe działania na rzecz bezpiecznej pracy realizując w praktyce zasadę, że ochrona zdrowia i życia człowieka w środowisku pracy jest sprawą najwyższej wagi."

„Wielka to satysfakcja dla inspekcji pracy, na co dzień egzekwującej poszanowania prawa, gdy ma do czynienia z pracodawcami, których można innym stawiać za wzór i nagradzać". Jak podkreśliła Iwona Hickiewicz Główny Inspektor Pracy, przyznawane w konkursie nagrody stanowią dla rynkowych partnerów laureatów swoistą rekomendację solidności, rzetelności i bezpieczeństwa w prowadzonej działalności gospodarczej.

Firma odebrała także gratulacje od Związku Rzemiosła Polskiego. Pan Paweł Saar podkreślił, że „ obecność przedstawiciela środowiska rzemieslniczego wśród laureatów Konkursu „ Pracodawca- organizator pracy bezpiecznej" zasługuje na szczególne uznanie.

Zdj. Archiwum PIP